بیمه اتومبیل
بیمه اتومبیل با تخفیف ویژه

بیمه اتومبیل با تخفیف ویژه

بیمه آتش سوزی
بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

انواع بیمه اشخاص
انواع بیمه اشخاص

) انواع بیمه اشخاص

بیمه مسافرت
انواع بیمه مهندسی
انواع بیمه مهندسی

انواع بیمه مهندسی

رئیس گروه پژوهشی عمومی پژوهشکده بیمه با تشریح نحوه اجرای طرح “سنجش رضایت مشتریان شرکت‌های بیمه” گفت: اجرای این طرح تا ۲۰ روز آینده ادامه دارد و نتایج این نظرسنجی در رتبه‌بندی شرکت‌های بیمه موثر است.

 مهدی حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص چگونگی اجرای طرح “سنجش رضایت مشتریان شرکت‌های بیمه” اظهار داشت: بخشی از این نظرسنجی از طریق بانک اطلاعاتی که از بیمه‌گذاران در اختیار داریم و تماس تلفنی با آنها انجام می‌شود.

رئیس گروه پژوهشی عمومی بیمه پژوهشکده بیمه افزود: همچنین بیمه‌گذاران می‌توانند با مراجعه به سایت پژوهشکده بیمه این پرسشنامه را به صورت الکترونیک پر کنند.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح تا ۲۰ روز آینده ادامه دارد، تصریح کرد: شاخص‌های درنظر گرفته در این طرح بر اساس مدل‌های رضایت مشتری طراحی شده و پرسش‌های آن بومی‌سازی شده است.

حقیقی در مورد شرکت‌های بیمه‌ای که در این طرح حضور دارند، گفت: تمام شرکت‌های بیمه داخلی که در انتهای سال ۹۰ حداقل یک سال سابقه فعالیت داشتند، در این نظرسنجی حضور دارند.

وی ادامه داد: ۱۷ نوع بیمه‌نامه در این نظرسنجی مورد توجه قرار گرفته در مورد آنها به تفکیک سؤال شده است.

رئیس گروه پژوهشی عمومی پژوهشکده بیمه تصریح کرد: در این طرح حدود ۱۸ هزار پرسشنامه در ده استان کشور توزیع می‌شود و علاوه بر آن حدود ۱۵ هزار پرسشنامه نیز توسط پرسشگران ما در استان‌ها توزیع می‌شود.

حقیقی در خصوص نحوه استفاده از نتایج این نظرسنجی گفت: یکی از دلایل مهم اجرای این طرح، استفاده از نتایج این سنجش در طرح رتبه‌بندی شرکت‌های بیمه است.

وی گفت: سعی ما بر این است که مبانی علمی آمار و روش تحقیق در این سنجش به کار گرفته شود تا احتمال خطا در آن به حداقل کاهش یابد.

حقیقی ادامه داد: با مشاوران متخصص آمار و روش تحقیق برای اجرای این طرح مشورت‌های لازم صورت گرفته و همچنین دو ناظر علمی و اجرایی بر اجرای طرح سنجش رضایت مشتریان نظارت دارند.

جهت شرکت در این نظر سنجی بر روی لینک زیر کلیک فرمائید.

بیمه عمر و پس انداز
کسانی که قدرت پس انداز کردن ندارند هیچ وقت ثروتمند نخواهند شد! (برایان تریسی)
انواع بیمه باربری

بیمه عمر و پس انداز

انواع بیمه باربری
انواع بیمه باربری

انواع بیمه باربری

انواع بیمه مسئولیت
انواع بیمه مسئولیت

انواع بیمه مسئولیت

بیمه بدنه

123بیمه بدنه